اخبار
» همه‌ی اخبار » فید اخبار
دانلود شاپ ، فروشگاه دانلود . روشی آسان برای کسب در آمد شما میتوانید با استفاده از دانلود شاپ ، موزیک ، فیلم ، تصویر ، قالب ، کتاب ، کلیپ و هر آنچه دانلود شدنی است بفروشید !
معرفی
دانلود شاپ ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
ایمیل مدیر سایت :
info@fannitest.com
جستجو گر گوگل
    Google

    در اين وبلاگ
    در كل اينترنت
    وبلاگ-کد جستجوی گوگل
تبلیغات

   شایعه: بوگاتی کایرون سریع‌ترین خودروی جهان خواهد بود

پنجشنبه , 10 دی 1394 ساعت 17:09


در شایعات به دست رسیده اخیرا جزییات زیادی از «کایرون» (Chiron)، خودروی لوکس بوگاتی بعد از «ویرون» معلوم شده است. این جزییات در نمایشگاهی که بوگاتی برای جذب مشتریان احتمالی برگزار کرده بود، فاش شد.

سرعت کایرون می‌تواند در عرض 2.2 ثانیه از 0 به 96 کیلومتر بر ساعت برسد.

همان‌طور که پیش‌بینی شده بود، منابع این خبر می‌گویند این ابرخودروی جدید 1500 اسب بخار قدرت دارد. اما خبر مهم و اصلی این است که سرعت کایرون می‌تواند در عرض 2.2 ثانیه از 0 به 96 کیلومتر بر ساعت برسد و همین‌طور افزایش یابد تا به 466 کیلومتر بر ساعت برسد که سقف سرعت این خودرو است. این ارقام لقب سریع‌ترین خودروی سوپراسپورت شهری در جهان را (با اختلاف 32 کیلومتر بر ساعت) به بوگاتی بازگرداند. با این حساب، رقیبان برای رسیدن به پای کایرون باید بر این اختلاف بالای حداکثر سرعت غلبه کنند.

به خاطر همین مشخصات نجومی، بوگاتی توانسته تعداد 130 مشتری را  جذب کند. با توجه به این که این شرکت سازنده‌ی خودرو می‌خواهد تعداد 100 دستگاه از کایرون را در سال تولید کند، همین لیست انتظار اولیه هم به سال‌های 2017 و 2018 کشیده می‌شود. چرخه‌ی زندگی این خودرو هم به طور کل پنج سال خواهد بود.

بدون شک هیچ تعجبی ندارد که بوگاتی در ازای سریع‌ترین خودروی جهان مبلغ زیادی را تقاضا خواهد کرد. اگر شایعات صحت داشته باشد، کایرون معادل 2.19 میلیون دلار قیمت خواهد داشت. با این حساب، احتمالا مدل بعدی که «تارگا» (Targa) نام دارد قطعا ده‌ها هزار دلار بیشتر قیمت خواهد داشت. 

پیگیری
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
آمار بازدید
محل تبلیغ شما

کسب درآمد

همکاری در فروش فایل میهن همکار